Далібожак: той хто вкрав пожежну хай заново вібудує нам фонтан

Далібожак: той хто вкрав пожежну хай заново вібудує нам фонтан

"В 2009 році смілі було подаровано пожежне авто а також швидкої допомоги. цей автомобіль мав всього 70 тисяч пробігу. 

Простояв на «Комунальнику» до 2014. В 2014 на початку серпня Ми з підприємства НВПП " ДАК-Електропром" звернулись до міської влади СМІЛИ про можливу відправку даного авто в АТО (Попередньо вдягнувши в броню, коштами підприємства). Виявилось що його дружньо списали на металобрухт, навіть не знявши з обліку (пожежне авто вартістю понад 30 000 $ cписали за 6000 гривень). Навіть оту алюмінієву драбину, мабуть згнила. Навіть шини мішелін «шашіль побила». Місто відрізало будь яку співпрацю з нашим другом зі Швеції Йоханесом. А по прогамі співпраці там було маса проектів для бізнесу Сміли. Йоханес мій друг, десять років приїздить в Смілу і моя сім'я приймає його приватно. Хто ж офіційно запросить іноземця, чий подарунок вкрадено. Пропоную петицію, той хто вкрав пожежну ХАЙ ЗАНОВО ВІБУДУЄ НАМ ФОНТАН. ВІН ЗА 6 років на гонках, куди вкрали авто добряче підзаробив. До речі швидку тоді в 2014 повернули на Комунальник, і вона досі надає ритуальні послуги і заробляє якісь кошти( хоча прбіг в неї був 500 000 км.)"

З власних джерел, відомо що під час каденції Вадима Решетняка, даний автомобіль було знято з балансу комунального підприємства та продано Черкаській, ритуальній компанії, яка переобладнала його під власні потреби. Автомобіль був проданий, не зробивши жодного «бойового» виїзду.

Зусиллями депутатів облради партії «Укроп», транспортний засіб було повернуто на баланс «Комунальника», де тепер виконує дещо іншу функцію. Іронія цієї історії полягає в тому, що цей автомобіль, мав би рятувати життя, але його спіткала інша доля. Тепер він служить колесницею в останній путь.

15:22
335

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!